Soutěž o 1. díl série Kavárna U Anděla

Milí knihomolové, tak tady máme zase soutěž 🙂 Tentokrát o knihu Nová doba. Jedná se o první díl rodinné ságy Kavárna U Anděla od známé spisovatelky Anne Jacobsové, kterou můžete znát také pod pseudonymem Marie Lamballe.

Co musíte udělat pro zařazení do soutěže

Abyste se mohli zúčasnit soutěže, je třeba:

 1. Projděte si seznam knih, které jsem přečetla (najdete zde na blogu v menu).
 2. Vyberte ze seznamu knihu, kterou byste si rádi přečetli nebo kterou jste již četli.
 3. Napište pod recenzi komentář k vybrané knize (Např. proč si ji chcete přečíst, jestli se vám kniha líbila a nebo proč vám třeba nesedla. Zkrátka svůj názor na knihu.)
 4. Komentář schválím a tímto budete zařazeni do soutěže.
 5. Do soutěže bude započítán každý komentář, který zde napíšete. Tzn. čím více komentářů, tím je větší šance na výhru.

Pravidla soutěže

 1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a na Slovensku
 2. Pro doručení výhry bude použita služba Zásilkovna
 3. Soutěž probíhá od 19. 6 – 26. 6. do 20:00
 4. Do soutěže bude započítán každý komentář, který v tomto období na blog napíšete.
 5. Výherce bude stanoven na základě náhodného výběru prostřednictvím generátoru náhodných čísel (Každý zúčastněný obdrží číslo, které jej bude při slosování zastupovat)
 6. Výherce bude uveřejněn na mém blogu www.vasnivactenarka.cz dne 27. 6. 2020
 7. Pokud se výherce nepřihlásí o svou výhru do 48 hodin od vyhlášení, bude probíhat opětovné losování.

Tak přeji hodně štěstí a držím palce 🙂

10 komentářů

 1. Zaujala mne kniha,, Námi to končí ”, Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit.
  Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…”, Láká mě ji přečíst, t už jen podle popisu, za mě, to je určitě, hodně zajímavá kniha i žánr.

  • Tahle kniha od Colleen se mi taky líbila. I slza ukápla 🙂 Zrovna ji půjčuji mamince, která moc nečte, tak jsem zvědavá, jestli ji taky zaujme 🙂 Ale já můžu tuhle knihu jedině doporučit 🙂

  • Zrovna jsem začala číst knihu Lískový les. Knihu jsem dostala od přítele, který viděl, že jí mám poznamenanou v seznamu CHCI!!! 🤭. Přiznám se, že kniha mě zaujala obalem a já si řekla, že přeci musí být krásná i uvnitř. No uvidíme… Recenze, které jsem na knihu zatím četla, nejsou nic moc. Tak jsem sama zvědavá jak to dopadne ❤️.

 2. Jak už jsem uvedla na FB, naprosto skvělá a ´´hustá´´ knížka. Prostě mazec!! 🙂 Myslím, že je to nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla. Každopádně nečtu jen thrillery. Pokouším své štěstí zde, knížka, o kterou se soutěží, me nenadchla jenom svým obalem, ale i svou anotací. ❤️

 3. Červený adresář. Tato kniha mi už nějaký ten pátek leží v mé knihovně. Už bych se do ní měla asi také pustit ❤️.

  • Pusťte se do ni, mě se kniha líbila moc 🙂 Srdceryvný příběh, spousta slz – alespoň tak knihu vnímám já 🙂

 4. Zaujala mě kniha Schovej mě v dešti. Tuto autorku mám moc ráda a podle recenzí se u ní čtenář i zasměje a to si myslím, že by bylo zn. ideál na dovolenou.

  • Já tuhle knihu zrovna čtu a čte se moc hezky. Určitě pak napíšu zase recenzi, ale za mě je to skvělé… zatím. Ale jsem zatím pořád na začátku… cca 20% knihy 🙂 Ale je to moc fajn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *