Kontakt

Přeji krásný den! 🙂

Jmenuji se Zuzka. Je mi 39 let a mou vášní jsou knihy. Co si budeme povídat, jsem člověk, který čte v každé volné chvilce. Čtu si ve vaně, v MHD, u jídla, u vína, u čaje, v kavárně, při práci – prostě kdykoliv mám možnost, tak si čtu.

Miluji příběhy písmen a moc ráda píšu. A pokaždé, když dočtu nějakou knihu, je mi líto, že není nikdo, s kým bych mohla své pocity z knížky sdílet. Z celé rodiny čtu totiž jen já. Proto jsem si řekla, že se o ty dojmy podělím s vámi.

V nedávné době jsem si také řekla, že je na čase zapracovat na sobě samotné a rozhodla jsem se pokusit štěstí na vysoké škole. Začala jsem tedy opět chodit to školy a studovat. Studium je však poměrně náročné a „sežere“ mi téměř každou volnou chvilku. A musím přiznat, že na čtení beletrie nemám ani zdaleka tolik času jako dříve a ani tolik času, kolik bych si přála. Pravdou je, že co studuji, tak čtu velmi sporadicky a můžu vám zcela upřímně říci, že mi to začíná vadit. Nesmírně, opravdu nesmírně mi vadí, že se už nemůžu ponořit do světa knih a krásných příběhů.

Přesto se budu pokoušet v každé chvilce věnovat tomuto blogu a čtení. Je však velmi pravděpodobné, že má aktivita zde na pár měsíců výrazně ustane. Moc, moc, moc se těším, až se to mé studium nějak „usadí“ a já zase budu mít prostor na čtení knih.

Budu velmi ráda, pokud mi i vy napíšete svůj názor na knížky, které právě čtete. Určitě si mne můžete přidat na sociálních sítích. Naleznete mne jak již standardně na Facebooku i Instagramu, tak i na Goodreads a také na Databázi knih.

Samozřejmě mi můžete kdykoliv napsat na e-mail zuzka@vasnivactenarka.cz

Budu ráda za jakékoliv spojeni s vámi.

Přeji tedy krásný den a kontaktujte mne 🙂

Zuzka