Seznam knih

Pro snadnější vyhledávání knižních recenzí se můžete podívat zde na přehled přečtených knih dle abecedy:

0 – 9:

10 minut denně pro váš vztah – Barton Goldsmith

20. oběť – James Patterson (Ženský vyšetřovací klub, 20. díl)

55 – James Delargy

A:

A každé ráno je cesta domů delší a delší – Fredric Backman

Anna a král – Elizabeth Hand

Aristokratka na koni (audiokniha) – Evžen Boček (Aristokratka, 3. díl)

Aristokratka ve varu – Evžen Boček ( Aristokratka, 2. díl)

Andělé smrti – Patricia Gibney (audiokniha, Inspektorka Lottie Parkerová, 1. díl)

B:

Bez naděje (audiokniha) – Colleen Hoover (Bez naděje, 1. díl)

Bezmocná – Timea E. Nagy a Shannon Moroney

Blázzznivé námluvy – Robyn Neeley ( Honey Springs, 1. díl)

Bolest mých předků mě provází: Transgenerační přenos v terapii – A. A. Schützenberger

Bublinky štěstí – Helen Fripp

Buď jako řeka – Shelley Read

C:

Cesta pokojného bojovníka – Dan Millman

Cizinka (audiokniha) – Diana Gabaldon ( Cizinka, 1. díl)

Co dělat, když prší – Marissa Stapley

Cukrárna v Paříži (audiokniha) – Julie Caplin (3. díl, Romantické útěky)

Černá smrt – Franck Thilliez

Červený adresář – Sofia Lundbert

Čtvrtá opice – J. D. Barker ( Sam Porter, 1. díl)

D:

Dívka beze jména – Marina Chapman

Dívka pod hladinou (audiokniha) – Andrew Mayne (Sloan McPhersonová, 1. díl)

Dokonalá kořist – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 2. díl)

Dokonalá lítost – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 7 .díl)

Dokonalá smrt – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 3. díl)

Dokonalá tma (audiokniha) – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 6. díl)

Dokonalé stopy (audiokniha) – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 1. díl)

Dokonalé ticho – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 4. díl)

Dokonalý zločin – Helen Fields (Inspektor Luc Callanach, 5. díl)

Domek v Irsku (audiokniha) – Julie Caplin (Romantické útěky, 8. díl)

Dopis slečny Sophie – Suzanne Allain

Dostihová vražda – Frances Evesham (Vraždy v Somersetu, 2. díl)

Drž mě pevně, miluj mne zlehka (audiokniha) – příběhy z tančírny Century – Robert Fulghum

Dubnové slunce – Katarína Gillerová

Duch domu Ashburnů – Darcy Coates

Dům na Riviéře – Natasha Lester

Dům v plamenech – Bonnie Kistler

Dvojitý kříž (audiokniha) – Chris Carter (Robert Hunter, 1. díl)

E:

Elizino tajemství – Dominik W. Rettinger

F:

Francouzská lekce – Tasha Boyd

G:

Gastrosexuál (kuchařka) – Svenja Jelenová

Gejša – Arthur Golden

Gump – pes, který naučil lidi žít – Filip Rožek

H:

Hadí oči – Isabella Maldonado (Nina Guerrera, 2. díl)

Hadrový panák (audiokniha) – Daniel Cole (Hadrový panák, 1. díl)

Hluboká modř moře – Marie Lamballe

Hortenziová zahrada – Marie Lamballe

Hračkář – Andrew Mayne (Naturalista, 2. díl)

Hrad ve Skotsku – Julie Caplin (Romantické útěky, 9. díl)

Ch:

Chata ve Švýcarsku – Julie Caplin (Romantické útěky, 7. díl)

Chlapec, který rozdával sny – Luca Di Fulvio

Chlapec z lesů – Harlan Coben

Chůva – Gilly Macmillan

I:

Italské léto – Jennifer Probst

J:

Já, vrah (audiokniha)

Já, vrah 2 (audiokniha)

Jak být sám sebou – Verena Kast

Jarní oběť – Anders de la Motte (Roční období, 4. díl)

Je to manipulace?: Rozpoznejte ji a ubraňte se! – Pascale Chapaux-Morelli

Jeden rok bez tebe – Nina de Pass

Jeden z nás – Shari Lapena

Jeden z nás (audiokniha) -Åsne Seiestad

Její konec – Shari Lapena

Jiné životy – Sofia Lundberg

K:

Kavárna v Kodani – Julie Caplin (Romantické útěky, 1. díl)

Když jsme ještě věřily na mořské víly – Barbara O’Neal

Kmotr – Mario Puzo

Konec léta – Anders de la Motte (Roční období, 1. díl)

Kontroverzní princezna – Jodi Ellen Malpas (Královská láska, 1. díl)

Kořist – Darcy Coates

Kořist – Yrsa Sigurdardóttir

Kouzlo – Danielle Steel

Královna šťastných katastrof – Dylan Newtonová

Kruh – Rona Halsall

Krvavý lístek – Crystal Smith (Krvavá mamgie, 1. díl)

Křižovatka života – Julianne MacLean

L:

Letní sázka – Emily Henryová

Léto v Provence – Lucy Colemanová

Lidožraví lvi ze Tsava – John Henry Patterson

Loutkové divadlo (audiokniha) – M. W. Craven (1. díl, Washington Poe)

Lustr pro papeže – Jan Tománek

M:

Mezi mlýnskými kameny – Milly Johnson

Mlčící fontány – Ruta Sepetys

Mrazivé vraždy – Agatha Christie

Musela jsem zemřít – Anita Moorjani

Musím tě zradit – Ruta Sepetys

Musíme být statečné – Frances Liardet

Mýty o sebevraždě, Jak o ni přemýšlet a mluvit – Derek de Beurs

N:

Na život a na smrt – Laura Griffin

Námi to končí – Colleen Hoover

Návrat – Nicholas Sparks

Nefritová lilie – Kirsty Manning

Nejsem mrtvá – Anne Frasier (Tajemství detektiva Jude Fontaineové, díl 1.)

Někdo blízký – Cara Hunter (Inspektor Fawley, 1. díl)

Nelituju ničeho – Colleen Hoover

Němý křik – Angela Marsons (audiokniha, Případy Kim Stoneové, 1. díl)

Nepříliš šťastná rodina – Shari Lapena

Nespoutaná Aljaška – K. A. Tucker (Aljaška, 1. díl)

Nevěsta z kláštera – Manuela Schörghofer

Nevítaný host – Shari Lapena

Nikdy není pozdě – Nick Alexander

Nová doba – Marie Lamballe (Kavárna U Anděla, 1. díl)

Nový začátek – Nora Robertsová (Chronicles of The One, 1. díl)

Nutné lži – Diane Chamberlain

O:

Obchodnice z Amsterdamu – Simone van der Vlugt

Obchůdek na rohu – Nicola May

Obr z mlhy – Jérome Loubry

Oceán mezi námi – Gill Thompson

Odvrácená tvář lásky (audiokniha) – Colleen Hoover

Osobní asistentka – Renée Knight

Osvobození – Imogen Kealey

Otazník je polovina srdce – Sofia Lundberg

Ozvěny run – Christina Courtenay (Runy, 1. díl)

P:

Papírové panenky – Emma Pullar

Pátá oběť – J. D. Barker (Sam Porter, 2. díl)

Pekárna plná života – Ruth Kvarnström-Jones (Pekárna s vůni skořice, 2. díl)

Pekárna v Brooklynu – Julie Caplin (Romantické útěky, 2. díl)

Pekárna s vůní skořice – Ruth Kvarnström-Jones (Pekárna s vůni skořice, 1. díl)

Pekingský rozparovač – Peter May (audiokniha, Čínské thrillery, 6. díl)

Počátek – Dan Brown (Robert Langdon, 5. díl)

Podzimní případ – Anders de la Motte (Roční období, 2. díl)

Po pravdě – Gilly Macmillan

Poslední aristokratka – Evžen Boček (Aristokratka, 1. díl)

Poslední let – Julie Clark

Poslední paní Parrishová (audiokniha) – Liv Constantine

Pozdrav z Itálie – Jules Wake

Pravda, nebo lež – Colleen Hoover

Pravá matka – Shaliny Boland

Pro rodinu vše – Phoebe Morgan

Před ničím se nezastaví – Michael Ledwidge (Michael Gannon, 1. díl)

Překonávání traumatu – Janina Fisher

Přeju si… tebe! – Tracy Brogan

Půvab pomsty – Victoria Helen Stone (Jane Doe, 1. díl)

Q:

R:

Rivalové – Vi Keeland

Rodinná dovolená – Shalini Boland

Runy osudu – Christiny Courtenay (2. dil, Runy)

S:

Sen, který se naplnil – Luca Di Fulvio

Sestra – Louise Jensen

Sestry z vinice – JoAnn Ross

Schovej mě v dešti – Jojo Moyes

Skleněné ztráty – Veronika Doskočilová

Skleněný oceán – Lauren Willig, Karen White a Beatriz Williams

Sloní paměť – Alex Lasker

Smrt na Nilu – Agatha Christie

Smrt přichází na prohlídku – Anders de la Motte & Måns Nilsson (Vraždy v Österlenu, 1. díl)

Smrt v ledu – Amy McCulloch

Smysluplná vražda (audiokniha) – Agahta Christie (Slečna Marplová, 6. díl)

Splnit si své sny – Hendrik Winter

Stejná jako ona – Nora Roberts

Stopy minulosti – Kathryn Taylor (Dunmor Castle, 1. díl)

Strach – Franck Thilliez (Komisař Sharko, 5. díl)

Sudetský dům (audiokniha) – Štěpán Javůrek

Sudetský dům 2 (audiokniha) – Štěpán Javůrek

Sucho – Neal Shusterman a Jarrod Shusterman

Sváděj mě – Stacey Kennedy (Phoenix, 1. díl)

Šedý muž (audiokniha) – Mark Greaney (Šedý muž, 1. díl,)

Šelma (audiokniha) – Andrew Mayne (Naturalista, 1. díl)

Šepot z lesa (audiokniha) – Kateřina Surmanová

Šesté dítě – J. D. Barker (Sam Porter, 3. díl)

Šifra – Isabella Maldonado (Nina Guerrera, 1. díl)

T:

Tatérka – Alison Belsham

To nejlepší v nás – Colleen Hoover

Tichá odplata – Hania Allen

Transgenerační přenos: Trauma a odolnost – Marek Preiss

Tři životy – Natasha Lester

Třinácté komnaty dětské duše – Violet Oaklander

U:

Uteč, dokud můžeš – Rebecca Zanetti (Laurel Snowová, 1. díl)

Útěk ze světa – Lucinda Berry

V:

V bouři – Kathryn Taylor (Dunmor Castle, 2. díl)

V bouřlivých časech – Marie Lacrosse (1. díl, série Vinařství)

V přímém ohrožení – Ken McClure (12. díl, série Steven Dunbar)

Vánoce na skotském hradě – Donna Ashcroft

Vaříme bez hladových potravin (kuchařka) – Hélene Comlanová

Venkovská vražda – Frances Evesham (1. díl, série Vraždy v Somersetu)

Vir – Robin Cook

Vinice ve Francii (audiokniha) – Julie Caplin (Romantické útěky, 10. díl)

Volající – J. D. Barker

Vrahova žena – Victor Methos

Vysvoboď mě – Malin Persson Giolito

Vzkaz v láhvi – Nicholas Sparks

Vzpomeň si na lásku – Sarah Jio

Vzpomínky – Brian Freeman

Vzpomínky na něj – Colleen Hoover

W:

X:

Y:

Z:

Za dveřmi tma – Anna Bailey

Za pět let – Rebecca Serleyová

Záhada rukopisu – Kirsty Manning

Zaslíbená – Kiera Cass (Zaslíbená, 1. díl)

Závěj (audiokniha) – C. J. Tudor

Ze života single ženy – Henriikka Rönkkönen

Zimní oheň – Anders de la Motte (Roční období, 3. díl)

Zlatá horečka – Tomáš Forró

Ztracená dcera – Rick Mofina

Ztracená v galábii – Sonja Chihaoui

Ztracené dívky z Willowbrooku – Ellen Marie Wiseman

Ztracené klenoty – Kirsty Manning

Ztracené střípky – Tim Weaver

Žádost o přátelství – Laura Marshall

Žena v kleci – Jussi Adler-Olsen (Případy oddělení Q, 1. díl)